You & Mr Jones zmienia nazwę na Brandtech Group

David Jones’ You & Mr Jones przechodzi rebranding do grupy Brandtech, sygnalizując jej rozwój od start-upu sprzed sześciu lat do grupy o przychodach około 500 mln USD i zatrudniającej ponad 5000 pracowników.

Jones, były CEO Havas, mówi: “kiedy tworzyłem grupę sześć lat temu, było nas dwóch, a Ty i Pan Jones wydawali się świetną nazwą dla małego start-upu.

“Jesteśmy obecnie numerem jeden na świecie w zakresie technologii marketingowych dla przedsiębiorstw i największym globalnym partnerem cyfrowym dla największych marek na świecie, osiągamy ponad pół miliarda dolarów przychodów, zatrudniamy ponad 5000 pracowników, 18 starszych partnerów, a brand-tech zmienił się z pomysłu w ogromną kategorię. Poczułem więc, że nadszedł czas, aby to przemyśleć, zmieniając nazwę firmy.”

Po drodze Jones dokonał wielu transakcji, w tym zakupu w domu specjalista Oliver i creative shop Gravity Road. Utworzyła również You & Mr Jones Media (obecnie prawdopodobnie Brandtech Group Media) z byłym dyrektorem Mindshare Nickiem Emery.

Jones mówi, że nadal rozważa opcje dotyczące przyszłości finansowej firmy, w tym możliwego IPO.