Yuengling zatrudnia Zimmermana jako agencję medialną

D. G. Yuengling & Son wydał 4,1 mln USD na media pomiarowe w USA w pierwszych dziewięciu miesiącach 2021 r., w porównaniu z 3,2 mln USD w pierwszych dziewięciu miesiącach 2020 r., co stanowi wzrost o 28,6%, według Kantara. Wydatki na cały 2020 rok wyniosły 5,7 miliona dolarów.

W oświadczeniu Yuengling cytował ” doświadczenie Zimmermana w rozwijaniu marek za pomocą własnych narzędzi, w tym hiperlokalnej platformy, która wykorzystuje wyrafinowane modelowanie, które obejmuje geograficzne wzorce zakupów, aktywność konkurencji, wzorce zakupów na rynku i dane psychograficzne/styl życia.”

“Nieustannie szukamy sposobów na rozwój naszej działalności i jak najlepiej służyć naszym lojalnym fanom, jednocześnie docierając do nowych konsumentów”, powiedział Tyler Simpson, dyrektor wykonawczy ds. marketingu w DG Yuengling & Son. “Współpracując z firmą Zimmerman, z niecierpliwością czekamy na dalsze angażowanie konsumentów w nasze portfolio kultowych marek poprzez ich autorskie narzędzia zakupowe.”

“Cieszymy się, że możemy współpracować z Yuengling, ponieważ widzimy ogromne możliwości rozwoju dla marki. Sześć pokoleń rodziny Yuengling warzy piwo, które konsumenci kochają przez ostatnie 192 lata, a my zadbamy o to, aby nasze media jeszcze bardziej zwróciły uwagę na kultową markę” – powiedział Jordan Zimmerman, założyciel i prezes Zimmerman.

Najnowszym stanem yuenglinga jest Teksas, do którego wszedł w sierpniu w ramach umowy Molson Coors, która obejmuje ekspansję poza 22-Stanowy obszar, który Yuengling miał przed zawarciem umowy. Kreatywną agencją Brewera jest Laughlin Constable.

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.