Return to Monkey Island ‘ s first gameplay trailer is a swashbuckling trip of nostalgia

Kiedy Powrót na Monkey Island przybywa jeszcze w tym roku, gracze będą wreszcie odkryć tajemnicę Monkey Island. To właśnie twórca serii pitch, Ron Gilbert, pojawił się w najnowszym zwiastunie gry, którego premiera odbyła się dzisiaj podczas najnowszego direct showcase Nintendo. – Nazywam się Guybrush Threepwood i jest to opowieść o tym, jak w końcu odkryłem sekret Monkey Island-deklaruje na początku klipu aktor głosowy Dominic Armato.

Jak można sobie wyobrazić, zwiastun jest pełen aluzji do poprzednich gier Monkey Island, w tym niektórych z najlepszych gagów z serii. W pewnym momencie Guybrush dryfuje na podłogę Karaibów, znak wskazujący na Monkey Island i zauważający, że jest to tylko sześć minut spacerem. Dobrze, że nasz bohater może wstrzymać oddech na 10 minut. 

W klipie pojawia się również wiele ulubionych przez fanów postaci. M. in. wypatrzyĺ ‘ em uĺźywanego SprzedawcÄ ™ statkăłw i jaskrawÄ … komăłrkä ™ Stan S. Stanman zamkniÄ ™ ty w brygu statku LeChuck. Przypadkowo można porozmawiać ze stanem na Powrót do Monkey Island ‘ s zaktualizowana strona internetowa, na której wyjaśnia, że jest w więzieniu za “przestępstwa związane z marketingiem”, które mogły wiązać się ze sprzedażą przedmiotów, które nie są wymienialne.

Jeśli przegapiłeś wiadomości w kwietniu, Powrót na Monkey Island oznacza powrót Rona Gilberta do serialu, który stworzył pod koniec lat 80. Gilbert napisał i wyreżyserował Tajemnica Monkey Island, i rozpoczął pracę nad drugim meczem przed opuszczeniem LucasArts w 1992 roku. Dave Grossman, weteran Monkey Island, również pracuje nad nową grą, która odbędzie się po dwóch pierwszych meczach. Na konsole, Powrót na Monkey Island pojawi się pierwszy na Nintendo Switch.   

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.