Sugar Studios ” Jo Wallace wybiera reklamy na bezludnej wyspie

Jo Wallace jest dyrektorem Sugar Studios w Greenwich w Londynie. Wallace, wcześniej z MDM Props Ltd, stworzył przestrzeń, która obecnie koncentruje się na budowaniu klientów reklamowych i produkcyjnych na podstawie sukcesu w branży muzycznej.

Ogłoszenia Bezludna Wyspa

Zanim zagłębimy się w reklamy, szybko zauważysz, że łączy je wspólny temat – zakłócenia i wzmocnienie pozycji kobiet. Jedną z wielu rzeczy, które kocham w mojej pracy, jest to, że dało mi miejsce w pierwszym rzędzie, aby oglądać niesamowicie utalentowanych twórców, którzy robią to, co robią najlepiej … tworzyć!

Oglądając produkcje przychodzą i odchodzą w studio, mam spojrzenie za kurtynę tego, co dzieje się w tworzeniu reklamy specjalnej. Niektóre, które wybrałem, zostały sfilmowane w Sugar Studios, a inne chciałbym! Wszystkie pokazują kreatywne kobiety w najlepszym wydaniu!

Elvie-Take Pumping In Your Stride

Uwielbiam tę reklamę, ponieważ nie jest to to, czego oczekujesz, gdy myślisz o laktatorze (nie myślę o nich zbyt często, muszę przyznać). Wyrażanie mleka nie jest najbardziej efektownym działaniem, nieważne, że niezbędny sprzęt pozostaje w dużej mierze niezmieniony od lat 50 – tych-jakie to śmieszne?!

Ta reklama została sfilmowana w Sugar Studios i to była tak żywa sesja, która naprawdę wydobywa się z Mrocznych Wieków. Jest zabawna, nieskazitelnie szczera i zachęca do porzucenia tabu wokół macierzyństwa i wszystkiego, co się z tym wiąże.

CoppaFeel! – Zaufaj Swojemu Dotykowi

Mówiłem ci, że będzie tu temat … to zasługuje na uznanie po prostu za to, że zdobył prawo do pokazania pierwszego pełnego ujęcia kobiecej piersi w telewizji dziennej. Wyreżyserowana przez niezwykle utalentowaną Ivanę Bobic kampania ma charakter informacyjny, a jednocześnie jest pełna podwójnych elementów, które przyciągają młodszą publiczność. Sensoryczny element reklamy jest fantastyczny; gra na urok ASMR, wciągając nas, a następnie bawiąc nas genialnym użyciem rekwizytów, takich jak galaretki i pączki z dżemem. Reklama to wspaniałe doświadczenie wizualne i dotykowe.

Barnardo ‘ s Believe In Me-the Ballerina

Seria Believe in Me w reżyserii Sary Dunlop jest uderzająco poetycka w swojej misji poruszania się i edukowania, jednocześnie odnosząc się do rzeczywistości jej twardego tematu. Wrażliwe dzieci i młodzież nie są definiowane przez ich początek w życiu, ponieważ mogą wyrosnąć na inspirację, a nie na ofiarę swojej sytuacji.

Kampania z okazji 150. rocznicy urodzin Barnardo przedstawia młodych ludzi, którzy nigdy wcześniej nie występowali ani nie występowali publicznie, opowiadając swoje historie, w tym przypadku za pomocą tańca. Piękno spektaklu baletowego osadzonego w zniszczonym domu, który reprezentuje trudny początek życia podmiotu, jest uderzającym kontrastem, reprezentacją nadziei w obliczu przeciwności losu. Jest symbolem tego, jak młodzi ludzie rozwijają odporność w obliczu wielu wyzwań.

Billie-Think of a Woman

=”image / gif; base64,r0lgodlhaqabaaaaach5baekaaaaaaaaaabaaaaaictaeaow==”>

Billie, Marka beauty basics, we współpracy z nieświadomą ekspertką Gail Tolstoi-Miller i reżyserem Quinnem Wilsonem, stworzyła tę fantastyczną kampanię, która podważa przestarzałe i ograniczające założenia dotyczące kobiecości. Jest to destrukcyjne, skłaniające do myślenia i odświeżające patrzeć, jak trafia w światło reflektorów, bardzo potrzebna rozmowa o tym, jak kobiece ciała są przedstawiane w mediach.

Oniryczna estetyka utworu doskonale wpisuje się w tematykę, zestawia retro stock film z wieloaspektowym przedstawieniem tego, czym jest prawdziwa kobieta. Każdy element tej reklamy dopełnia drugi, od kolorystyki po ruch kamery; to gratka dla zmysłów.

Uwielbiam potężne wezwanie do działania, które kończy reklamę:” pomyślmy o tym, o czym myślimy, gdy myślimy o kobiecie ” – rzuca ona wyzwanie widzom, aby pomyśleli o przestarzałych stereotypach dotyczących płci i pomysłach na to, jak powinna wyglądać/wyglądać kobieta itp. Najwyższy czas, abyśmy naprawdę zaczęli zajmować się tymi kwestiami w mediach; więcej tego proszę!

Chodzenie Kobiet-Netti Hurley

Chociaż nie jest to reklama, Krótki film Netti Hurley “Walking Women” był jednym z pierwszych projektów, które wpadły mi do głowy, gdy siadłem, aby to napisać. Miałem szczęście oglądać Netti w akcji, kiedy kręciła to w Sugar Studios w maju. ??Netti to utalentowany londyński filmowiec, którego charakterystyczny styl jest Filmowy, empatyczny i potężny. Jej prace koncentrują się na kobiecym doświadczeniu wykraczającym poza konwencjonalne standardy piękna, w unikalny sposób zwalczając tabu.

To było niesamowite patrzeć, jak obsada i ekipa tworzą tak potężny dyskurs wizualny na moich oczach. Czy jest lepszy sposób, aby uchwycić siłę i piękno kobiecego ciała niż kwestionowanie hiperseksualnego przedstawienia kobiet, które nieustannie bombardują nas w mediach? Kobiety chodzące całkowicie wolne od wszelkiego rodzaju niepewności i kontroli innych-czego tu nie kochać?