Odkurzacz robota Roomba j7 + wykrywający kupę jest teraz $250 off

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli podjąłeś decyzję o regularnym sprzątaniu w 2022 r., próżnia robota może w tym pomóc. A dla tych, którzy nienawidzą sprzątania, inwestowanie w odkurzacz robota z funkcją samooczyszczania może sprawić, że rzadko będziesz musiał wchodzić w interakcję z maszyną. Dwa modele wyższej klasy iRobot z czystymi podstawami są teraz w sprzedaży w Wellbots, gdy używasz kodu ENGADGET250 przy kasie – zarówno Roomba s9+, jak i Roomba j7 + będą wynosić 250, obniżając je odpowiednio do $850 i $600. Są to świetne oferty, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ceny są lepsze niż widzieliśmy podczas Cyber Monday pod koniec ubiegłego roku.

Kup Roomba j7 + w Wellbots – $600 kup Roomba s9 + w Wellbots – $850

Roomba j7 + to najnowszy robo-vac firmy iRobot i ma nową technologię komputerowego widzenia opartą na sztucznej inteligencji, która pomaga wykrywać obiekty i poruszać się wokół nich podczas czyszczenia. To dzięki tej funkcji firma nazywa j7 serią urządzeń “wykrywających kupę”, ponieważ powinny one być w stanie skutecznie uniknąć arch nemezis robota próżniowego — wypadków Twojego zwierzaka. Oficjalna obietnica właściciela zwierząt iRobot (w skrócie P. O. O. P.) zapewnia, że otrzymasz nową próżnię, jeśli robot nie uniknie wpadnięcia w kupę podczas pierwszego roku posiadania.

W przeciwnym razie seria j7 znajduje się tuż pod serią s9 w ofercie iRobot, co oznacza, że ma wiele zaawansowanych funkcji, takich jak 10x moc ssania standardowego Roomba, podwójne wielopowierzchniowe szczotki gumowe i inteligentne mapowanie odcisku, z których ostatnie pozwala skierować próżnię do czyszczenia tylko niektórych pomieszczeń. Część “plus” J7+ odnosi się do czystej podstawy lub przedłużonej części doku, do której próżnia opróżnia swoje zanieczyszczenia po każdym zadaniu. Więc zamiast opróżniać kosz po każdym czyszczeniu, będziesz musiał opróżniać bazę tylko raz na dwa miesiące. Połącz to z inteligentnym sterowaniem w aplikacji mobilnej iRobot, a być może będziesz musiał co jakiś czas wchodzić w interakcję z Roomba — aplikacja pozwala na zdalne uruchamianie urządzenia, ustawianie harmonogramów czyszczenia i wiele innych.

S9+ jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem, które produkuje iRobot i ma kilka różnic w stosunku do serii j7. Ma 40-krotnie większą siłę ssania niż standardowa seria odkurzaczy iRobot i konstrukcję, która pomaga lepiej czyścić narożniki. Posiada również czujnik 3D, który pomaga wykrywać i czyścić wokół obiektów, chociaż technologia jest nieco inna niż w serii j7. Oba są kompatybilne z Alexa Amazon i Google Assistant, zbyt, więc można kontrolować robo-vacs z poleceń głosowych, jeśli chcesz.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.