Grupa WPP uderza w umowę głosową z Powiedz to teraz

Mieliśmy ecommerce, teraz jest to v-commerce lub voice commerce, ponieważ reklamodawcy przygotowują się do przyjmowania zamówień i płatności przez sieć bezprzewodową – może nie przez sieć bezprzewodową.

Wielka grupa kupująca Media WPP potwierdziła umowę z londyńską firmą Say It Now jako jej ” Brytyjski partner w voice.”

Say it Now założyciel i CEO Charlie Cadbury mówi: “nowe technologie, takie jak voice commerce, wstrząsają tradycyjnymi sposobami, w jakie marki rozmawiają ze swoimi klientami. Menedżerowie, którzy chcą wprowadzić swoje marki na rynek, nie muszą już polegać na “Starym” zestawie sztuczek do pracy; reklamowe reklamy, które można dostosować w odpowiedzi na dane w czasie rzeczywistym, tchną życie w burze mózgów marketingowych w Wielkiej Brytanii i poza nią, gdy zespoły zdają sobie sprawę z potencjału tego ekscytującego nowego narzędzia.”

Charlie Yeates z Mediacom mówi: “to kolejny krok na stale rozwijającym się brytyjskim i globalnym rynku Audio, w tworzeniu prawdziwego rynku v-commerce. Say it now zademonstrował, w jaki sposób i dlaczego powinni być naszym preferowanym partnerem w tej dziedzinie w ramach konkurencyjnego procesu RFI. Z niecierpliwością czekamy na rozwój i otwarcie tych nowych możliwości z naszymi klientami.”

Say it Now kupił także północnoamerykańską platformę technologiczną GetStarted.