You & Mr Jones zmienia nazwę na Brandtech Group

Jones podkreślił również, że zmiana nazwy będzie “jak zwykle” dla klientów firmy, do których należą Adidas, Banco Itaú, Danone, Facebook, Intuit, LVMH, Microsoft, Renault-Nissan, PayPal i Unilever.

Zmiana marki następuje po pogłoskach o możliwej IPO dla prywatnej nowojorskiej firmy. We wrześniu ubiegłego roku, Sky News poinformował, że You & Mr Jones był w rozmowach z bankami na temat Nowego Jorku giełdy flotacji. Jones odrzucił to jako “spekulacje”, ale dodał: “mamy wiele opcji. Moglibyśmy podjąć decyzję o pozyskaniu większego kapitału, moglibyśmy zawrzeć umowę i oczywiście upublicznienie jest opcją, ale nie jest to coś nieuchronnego.” 

Firma doświadczyła silnego wzrostu w ciągu ostatnich dwóch lat. Według Jonesa przychody organiczne You & Mr. Jones wzrosły o 50% w trzecim kwartale 2021 r., wzrost z 27,1% tempa wzrostu w 2020 r. Przychody przekroczyły 500 milionów dolarów w 2021 roku, powiedział.

Firma dokonała również kilku kluczowych przejęć talentów, w tym byłego szefa Mindshare, Nicka Emery ‘ ego, który kierował działem nowych mediów, oraz Virginie Douin, globalnego szefa Amazon ds. partnerstwa agencyjnego, aby uruchomić nową jednostkę usług e-commerce. Dawn Dickie, były dyrektor finansowy w Mindshare, następnie Emery do firmy jako dyrektor finansowy w ruchu ogłoszonym w zeszłym tygodniu. 

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.