Argos Film Advert By the & Partnership: Christmas is on!

Brytyjski Detalista Argos i jego agencja, the&Partnership, wydają dziś świąteczną kampanię 2021. Reklama pokazuje czystą radość z Bożego Narodzenia i wszystkie sposoby, w jakie Brytyjskie rodziny w całym kraju mogą pójść razem po rozczarowaniu zeszłego roku.
Z zaporą świątecznej radości, 60 second advert rozpoczyna multimedialną kampanię świąteczną trwającą przez okres świąteczny, obejmującą kluczowe punkty kontaktu z konsumentami w kanałach ATL, OOH i cyfrowych.

Atrakcyjne dla entuzjastów Bożego Narodzenia w całej Wielkiej Brytanii, ” bombki do zeszłego roku, Boże Narodzenie jest na!”kampania dociera do rodzin, które kochają okres świąteczny; sąsiada, który zawsze jako pierwszy stawia dekoracje, osoby w pracy, która w październiku zaczyna nosić świąteczny sweter (!) i obiecujący dźwięk doręczyciela przy naszych drzwiach wejściowych, oznaczający przybycie specjalnych prezentów dla bliskich. Boże Narodzenie 2021 jest bardziej przejmujące niż kiedykolwiek wcześniej, a ludzie chcą, aby było to najbardziej ekscytujące, magiczne i niezapomniane Boże Narodzenie – z Pomocą Argos, będzie.