Consumer Healthcare Products Association Reklama Filmowa TracyLocke: nikt się nie lubi na Lean

DXM jest skrótem od dekstrometorfanu-bezpiecznego składnika znajdującego się w lekach na kaszel dostępnych bez recepty, który może być nadużywany przez nastolatków w niebezpiecznej mieszaninie, którą nazywają “chudym”, aby uzyskać wysoki poziom. Aby zaradzić temu szkodliwemu zachowaniu, Consumer Healthcare Products Association (CHPA) we współpracy z Partnership to End Addiction poprosiło agencję kreatywną TracyLocke o stworzenie treści, które ostrzegałyby nastolatków przed niebezpieczeństwami “chudego” w sposób, który rezonowałby.

Nikt nie lubi siebie na Lean, ilustruje skutki, jakie nadużywanie DXM może mieć na życie nastolatka i niepożądane konsekwencje społeczne rano po opublikowaniu filmu o sobie na lean. Publiczność czuje jej żal, gdy staje w obliczu surowej rzeczywistości, że jej wstydliwe i nieodpowiedzialne treści z poprzedniej nocy stały się wirusowe. Spot kończy się wezwaniem do działania dla nastolatków, aby dowiedzieć się więcej na WhatisDXM.com.

Camp Lucky zapewnił wsparcie postowe dla spotu, wyreżyserowanego przez Daisy Cutter ‘ s Trey Hill, w tym montaż, kolor, projekt dźwięku i miks, aby ujawnić negatywne skutki uboczne i szkody – zarówno fizyczne, jak i emocjonalne – które mogą wynikać z nadużywania DXM