Johnnie Walker Film Advert By Dept: Less Talking, Keep Walking

Hollywood superstar Milla Jovovich jest nowym lokalnym walker Johnnie Walker, numer jeden na świecie Szkockiej Whisky, w kampanii global digital agency Dept.

W tej kampanii Milla Jovovich i Johnnie Walker starają się inspirować ludzi do” chodzenia”, nawiązywania kontaktów towarzyskich z pewnością siebie i szerzenia pozytywności i odwagi. “Milla jest idealnym ambasadorem”, mówi Jessica Otero Ely, Account Director, Dept. “Uosabia główną inspirację dla kreatywnego kierunku kampanii; wytrwałego, prężnego i zorientowanego na działanie Ducha Europy Wschodniej.”

Kampania zachęca widzów swoim głównym mottem: “Less Talking, Keep Walking”, odzwierciedlając zarówno nastawienie Johnniego Walkera do akcji, jak i postępowy charakter Europy Wschodniej. “Pomysł kampanii wynika z bardzo mocnego wglądu, który doskonale łączy markę, region, Millę i naszych odbiorców”, wyjaśnia João Inácio, Associate Creative Director, Dept. “Czyny mówią głośniej niż słowa, a Milla, podobnie jak Johnnie, jest doskonałym przykładem kogoś, kto pozwala chodzącym mówić.