Ujawniono 10 największych reklamodawców na świecie: Datacenter Weekly

Netflix i aplikacja

Firma pomiarowa i analityczna AppScience udostępnia nowe dane-udostępniane wyłącznie Co tydzień w centrum danych-o tym, jak konsumenci mediów spędzają czas na ekranie w tym sezonie wakacyjnym. Firma znana jest z serwowania Intela związanego z podłączonymi telewizorami i aplikacjami mobilnymi, a także nakładania się ich na siebie, w oparciu o dane z 300 milionów urządzeń mobilnych opt-in I 55 milionów gospodarstw domowych CTV. Wykorzystując te zbiory danych, AppScience stwierdził, że: 

* Korzystanie z aplikacji randkowej zaczęło rosnąć w Święto Dziękczynienia. Na przykład użycie Skout wzrosło o 167% w weekend po Święcie Dziękczynienia w porównaniu do poprzedniego weekendu, podczas gdy użycie MeetMe wzrosło o 266%, a Grindr odnotował wzrost o 321%.

* AppScience spojrzał również na oglądalność CTV wśród użytkowników aplikacji randkowych i stwierdził, że ci użytkownicy zaczęli również zwiększać zużycie telewizji począwszy od weekendu Dziękczynienia-przede wszystkim oglądając 44% więcej kanałów niż ogólna populacja.

The bottom line:  Jeśli myślisz o aplikacjach randkowych jako źródle treści/rozrywki – podobnie jak w sieciach telewizyjnych-być może przewijanie profili jest kolejną formą surfowania po kanałach?