Ostatnie pamiątkowe trampki Adidas Xbox już w sprzedaży

Od października Microsoft i Adidas wydają pamiątkowe trampki o tematyce Xbox z okazji 20-lecia marki. Wszystko zaczęło się od pary butów Forum Tech, które obie firmy rozdały grupie szczęśliwych fanów. Następnie, w listopadzie, wydali parę trampek Forum Mid o tematyce Xbox 360, które można było kupić w USA i Kanadzie. Teraz, po raz trzeci i ostatni, obaj zaprezentowali projekt inspirowany konsolą Xbox Series X, który można kupić na całym świecie.

Tym razem Microsoft i Adidas mówią, że poszli z sylwetką Tech Boost, ponieważ, podobnie jak Xbox Series X / S, jest to projekt, który uznaje przeszłość, a jednocześnie zawiera nowe technologie. Podobnie jak w przypadku innych sneakersów z tej serii, znajdziesz wiele sprytnych referencji. Na przykład wewnętrzna podszewka butów nawiązuje do konstrukcji otworów wentylacyjnych w konsoli Xbox Series X. Tymczasem obcas i podeszwa butów odzwierciedlają uchwyty kontrolera bezprzewodowego Xbox Elite.

“Ogólnie rzecz biorąc, chcieliśmy stworzyć buty, które utrwaliłyby moment w czasie, ale jednocześnie wydawały się ponadczasowe” – powiedział Microsoft. “Jest to but, w którym można grać, który należy nosić i który powinien być przyjemny dla naszej społeczności – taki, w którym zawsze się gra, a nigdy nie gra się na zewnątrz.”

Możesz kupić Xbox Series X Forum Tech Boost ze strony Adidas za $140. Jeśli nie jesteś sneakerhead, Microsoft wydał inne pamiątkowe produkty z okazji 20. urodzin konsoli, w tym przezroczysty kontroler, który składa hołd oryginalnemu zestawowi do debugowania Xbox.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.