Amazon bierze do 40 procent od WD i SanDisk storage tylko na dziś

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli chcesz kupić nowe karty microSD, zewnętrzne dyski twarde lub pamięci flash, możesz zapoznać się z ofertą dnia Amazon. Produkty SanDisk i WD storage można kupić nawet o 40% taniej, w tym kartę SanDisk 256GB Extreme microSDXC w wyjątkowo niskiej cenie 32 usd. To jest $ 6 od jego pierwotnej ceny detalicznej $ 38 i jest najniższa widzieliśmy go sprzedać na stronie internetowej. Karta microSDXC ma prędkość Odczytu do 160 MB/s do szybkiego przesyłania dużych obrazów i filmów, a także ma prędkość zapisu 90 MB/s do szybkiego fotografowania. Jest to karta UHS speed class 3 o klasie szybkości wideo 30 (V30), dzięki czemu może obsługiwać pliki 4K UHD i Full HD. 

Kup produkty SanDisk i WD storage w Amazon

SanDisk 512GB Ultra microSDXC jest również obecnie w sprzedaży za najniższą cenę jeszcze-można go dostać za $50.49, który jest prawie 50 procent od jego pierwotnej ceny detalicznej $100. Ta karta microSDXC jest zalecana do użytku ze smartfonami, tabletami i kamerami bezlusterkowymi i ma prędkość odczytu i transferu do 120 MB/s. 

Ale jeśli to, czego naprawdę potrzebujesz, to karta SD do aparatu, możesz zamiast tego uzyskać kartę SanDisk 256GB Extreme PRO SDXC. Jest obecnie w sprzedaży za $46, co jest 54 procent od jego pierwotnej ceny $100 i jest najniższa widzieliśmy go sprzedać na Amazon. To o 2 dolary mniej niż poprzedni rekord wszech czasów dla Karty z prędkością fotografowania do 90 MB/s i prędkością transferu do 170 MB/s. jest to karta V30 z klasą prędkości UHS 3, a SanDisk mówi, że jest idealna do fotografowania wideo 4K UHD i sekwencyjnej fotografii seryjnej.

Jeśli potrzebujesz zewnętrznego dysku do przechowywania wszystkich tych filmów, obrazów i innych plików, Możesz również uzyskać dysk SanDisk 1TB Extreme PRO Portable SSD za 45 procent zniżki. To powrót do jego wszechczasów niska cena $170, że ostatni raz widzieliśmy w listopadzie. To aż 140 dolarów od pełnej ceny 310 dolarów. Przenośny DYSK SSD może osiągać prędkości odczytu i zapisu do 2000 MB / s i jest zamknięty w kutej aluminiowej obudowie, która działa jak radiator, aby utrzymać te prędkości. Jest również odporny na wodę i kurz i może wytrzymać upadki do 6,5 stopy. W sprzedaży jest o wiele więcej dysków i innych produktów, jeśli żaden z powyższych nie rzuci Ci się w oczy — wystarczy je chwycić przed zakończeniem sprzedaży w ciągu dnia, zanim wrócą do pełnej ceny.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.