Wyprzedaż Amazon tnie Tablety Fire nawet o 50 procent

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli czekałeś na sprzedaż, aby kupić jeden z tabletów Amazon Fire HD, dziś może być ten dzień. Obecnie możesz odebrać kilka kluczowych produktów w sprzedaży, z najlepszymi ofertami na Fire HD 8 i Fire HD 8 Plus, dostępnymi przez cały czas niskimi rabatami w wysokości 50 procent. Ogień 7 jest również z powrotem do jego Black Friday ceny, a dzieci tabletki mają duże zniżki, jak również. 

Kup Tablet Fire 7 W Amazon – $35 kup Tablet Fire 8 HD w Amazon – $45 Kup Fire HD 8 Plus w Amazon – $55

Daliśmy 2020 Fire HD 8 przyzwoity wynik 81 w naszym przeglądzie Engadget, dzięki nowej konstrukcji, przełączyć się na ładowanie USB-C, długą żywotność baterii i solidną wydajność. Fire HD 8 Plus oferuje jednak nieco więcej pamięci RAM (3GB zamiast 2GB), wraz z szybszym procesorem i obsługą ładowania bezprzewodowego. Oba modele mają 32 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Ogień 7 jest bardziej opcji budżetu, który pochodzi z 7-calowy wyświetlacz IPS, 2MP przedniej i tylnej kamery i głośnomówiące Alexa kontroli. Zapewnia również około siedem godzin pracy na baterii, w zależności od tego, co robisz. Największą wadą jest brak Google apps, ale w cenie 35 jest świetny jako urządzenie kanapowe do czytania, sprawdzania mediów społecznościowych i przeglądania sieci. 

Jeśli robisz zakupy dla młodszego zestawu, w międzyczasie, Ogień 7 Kids Pro tablet jest na sprzedaż za $50, lub o połowę mniej niż regularne $ 100 Cena. Ta cena sprawia, że jest to doskonała opcja dla dzieci, dzięki przyzwoitym specyfikacjom (czterordzeniowy procesor, podwójne kamery i rozszerzalna pamięć masowa), a także treści dla dzieci+, które zawierają treści edukacyjne z National Geographic, kodowania Kórlików, LEGO i innych.

Kup Fire 7 Kids Pro tablet w Amazon – $50 kup Fire HD 8 Kids Pro tablet w Amazon – $80 kup Fire HD 10 Kids Pro tablet w Amazon – $140

Wreszcie, Ogień HD 8 Kids Pro Tablet, Z podobnymi funkcjami do ognia HD 7 Kids Pro, ale nieco większy ekran, jest dostępny dla $80, dla oszczędności 43 procent od zwykłej ceny $140. Wreszcie, Fire HD 10 Kids Pro tablet jest wyposażony w 10.1-calowy wyświetlacz 1080p, Podwójne Kamery, USB-C i 3GB PAMIĘCI RAM. Ten model jest dostępny za $140 zamiast $200, rabat w wysokości $ 60 lub 30 procent. 

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.