Kieszonkowy palmtop analogowy rusza z wysyłką 13 grudnia

Po wielu opóźnieniach kieszeń Analogowa ma w końcu dokładną datę premiery. W e-mailu, który firma wysłała do tych, którzy zamówili konsolę przenośną w przedsprzedaży, Analog powiedział, że rozpocznie wysyłkę urządzenia 13 grudnia. Spodziewa się, że większość zamówień przedsprzedażnych zostanie zrealizowana do końca roku.

Jeśli oczekujesz, że nie będziesz w domu, aby otrzymać przesyłkę w tym czasie, Analog zaleca wysłanie e-maila z informacją o wstrzymaniu zamówienia. W takim przypadku Twoja kieszeń zostanie wysłana około 3 stycznia. Na koniec, jeśli chcesz wprowadzić poprawki w ostatniej chwili do swojego zamówienia, ostatnim dniem jest 28 listopada.

Wprowadzenie kieszeni na rynek było czymś w rodzaju podróży dla analogów. Kiedy firma po raz pierwszy ogłosiła 199 dolarów handheld, z jego zdolność do gry Game Boy, Game Gear, Neo Geo Pocket Color i Atari Lynx gry, obiecał dostarczyć go gdzieś w 2020 roku. Ale to było przed pandemią i podobnie jak w przypadku wielu innych elektroniki, problemy z łańcuchem dostaw zmusiły Analog do adaptacji.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.