Apple AirPods Pro spadnie do $170 na Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Aktualizacja 2: 45pm ET: AirPods Pro powróciły do $190 W Amazon.

AirPods Pro pozostają najlepszym brzmieniem słuchawek Apple i dobrym pomysłem na prezent dla użytkownika iPhone ‘ a w twoim życiu. Jeśli przegapiliście je podczas szczytu wyprzedaży w Czarny piątek, macie kolejną okazję, aby je zgarnąć w dobrej cenie. Amazon ma Słuchawki douszne za $170, lub mniej więcej $80 od ich normalnej ceny. Nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy-w Czarny piątek trafili 159 dolarów-ale jest to jedna z lepszych cen sezonu. Ponadto nadal możesz je dostać przed świętami, ponieważ w momencie publikacji Amazon szacuje dostawę do grudnia 18.

Kup AirPods Pro w Amazon – $170

Te pąki zdobyły od nas wynik 87 za lepsze dopasowanie, dobrą jakość dźwięku i silną aktywną redukcję szumów. Ich wymienne końcówki douszne zapewniają większą kontrolę nad tym, jak pasują do uszu i są zgodne z normą IPX4, dzięki czemu przetrwają nawet najbardziej spocone treningi. Dzięki włączonemu trybowi ANC będziesz w stanie zablokować znaczną ilość hałasu w środowisku, a tryb przezroczystości pozwoli Ci łatwo przerwać rozmowy, które chcesz usłyszeć.

Ale zaletą, że profesjonaliści mają nad innymi słuchawkami, nawet niektóre z naszych ulubionych jak Sony WF-1000XM4, jest układ H1 wewnątrz, które pozwalają im łatwo sparować z urządzeniami z systemem iOS, a także przełączać się między nimi w zależności od tego, co robisz. Oznacza to, że możesz przejść od odbierania połączenia na iPhonie do słuchania muzyki na MacBooku bez czkawki. Układ umożliwia również funkcje takie jak dostęp Siri bez użycia rąk.

Chociaż same wkładki douszne nie zmieniły się od premiery,” nowe ” AirPods Pro mają Etui MagSafe. Wcześniej były w stanie ładować bezprzewodowo, ale teraz możesz ich używać z dowolnymi ładowarkami magnetycznymi, które mogą działać również z najnowszymi iPhone ‘ ami. Ogólnie Rzecz Biorąc, plusy pozostają solidnym wyborem, jeśli ty lub ktoś, kogo kochasz, potrzebuje wygodnej pary uniwersalnych bezprzewodowych słuchawek dousznych, które mają dodatkowe korzyści dla użytkowników iPhone ‘ a.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.