Apple MacBook Air M1 spada do $850 W Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Nie martw się o płacenie pełnej ceny za MacBooka Air M1. Amazon sprzedaje dobrze znany ultraprzenośny laptop Apple w złocie i srebrze za $850 po $ 49 automatyczna Zniżka przy kasie. To najniższa cena, jaką widzieliśmy od jakiegoś czasu i niewiele więcej niż rekordowo niska od listopada.

Kup MacBook Air w Amazon – $850

MacBook Air M1 może mieć ponad rok, ale jest dobry powód, dla którego pozostaje jednym z naszych najlepszych wyborów dla ultraportables. Nadal jest szybki jak na tę kategorię, całkowicie cichy (ponieważ nie ma wentylatora) i długotrwały na baterii. Połącz je ze znakomitą klawiaturą i gładzikiem, a może to być laptop, którego potrzebujesz, jeśli chcesz przetrwać długi dzień roboczy podczas żonglowania wieloma aplikacjami.

Są jeszcze tylko dwa porty Thunderbolt 3 / USB 4, A Kamera internetowa 720p nie będzie ekscytująca. Jest też kwestia czasu. Plotki utrzymują się Apple uruchomienie M2 oparte Macbook Air na wiosnę, i to może być kuszące trzymać się, jeśli jesteś bardziej zaniepokojony o najnowszy sprzęt niż najlepsza cena. Jeśli teraz potrzebujesz laptopa lub wolisz zaoszczędzić pieniądze, model M1 nadal jest dobrym wyborem.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.