AirPods drugiej generacji Apple są ponownie w sprzedaży za $100

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Pomimo dodania AirPods trzeciej generacji do linii słuchawek Apple, wersje drugiej generacji pozostają przyzwoitą opcją dla tych, którzy lubili dopasowanie staromodnych słuchawek firmy. Stały się również niedrogą opcją w tym świątecznym sezonie zakupowym, ponieważ kilka razy widzieliśmy AirPods drugiej generacji w sprzedaży. Teraz możesz je odebrać za jedyne $100, co jest w przybliżeniu $ 60 od ich normalnej ceny. Podczas gdy były one w sprzedaży za $89 w zeszłym miesiącu przez krótki okres czasu, pozostaje to jedna z najlepszych cen, jakie widzieliśmy.

Kup AirPods (2nd gen) w Amazon – $100

Prawdopodobnie znasz już zasady dotyczące AirPods, ale zapewnimy Ci odświeżenie. Są to” klasyczne ” AirPods, które uczyniły słuchawki Apple jednymi z najpopularniejszych w bezprzewodowej przestrzeni audio. Ich kopaczem jest chipset H1 wewnątrz, który pozwala im szybko sparować i przełączać się między urządzeniami Apple. Nie tylko łączą się z iPhonem w kilka sekund, ale mogą również przełączyć się na przykład na Macbooka, podczas gdy oglądasz film z YouTube całkiem płynnie.

Konstrukcja tych pąków w kształcie EarPods będzie świetna dla niektórych, ale dla innych nieco uciążliwa. To jeden z ulepszeń wprowadzonych przez Apple w słuchawkach trzeciej generacji, ale te kosztują $179. Modele drugiej generacji mają przyzwoitą jakość dźwięku i dobrą żywotność baterii — potrzebujesz około pięciu godzin użytkowania, zanim będą potrzebować więcej energii, a po kilku ładowaniach w dołączonej obudowie możesz uzyskać więcej niż 24 godziny całkowitego czasu odsłuchu. Ogólnie rzecz biorąc, mogą nie mieć nowszych dzwonków i gwizdków, które znajdziesz w najnowszych AirPods, ale stanowią dobrą parę bezprzewodowych słuchawek dousznych dla użytkowników Apple przy ograniczonym budżecie.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.