“Assassin’ s Creed: The Ezio Collection ” wyrusza na Nintendo Switch 17 lutego

Assassin ‘ s Creed: The Ezio Collection trafi na Nintendo Switch 17 lutego-poinformował we wtorek Ubisoft. Wydana po raz pierwszy na konsole PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku, składanka Assassin ‘ s Creed 2, Braterstwo oraz Revelations. Są to trzy gry, które składają się na sagę Ezio Auditore. W zestawie znajdują się również dwa filmy krótkometrażowe, Assassin ‘ s Creed: Lineage oraz Żary. Ten ostatni służy jako zakończenie historii Ezio. Ubisoft sprzeda cały pakiet za 40 dolarów. 

Według Ubisoftu każda gra w kolekcji zawiera każdy element zawartości do pobrania dla jednego gracza dostępnej dla tych tytułów. Ulepszono je również o obsługę funkcji specyficznych dla przełączników, takich jak HD Rumble. Podobnie jak w przypadku wydania PlayStation 4 i Xbox One z Kolekcja Ezio, nie wydaje się, że wersja Switch zawiera tryb multiplayer, który zadebiutował z Braterstwo a Ubisoft później wypolerował w Revelations

Z technicznego punktu widzenia wersje przełączników AC2, Braterstwo oraz Revelations wyglądaj na równi z ich oryginalnymi odpowiednikami na Xbox 360 i PlayStation 3. To może być kiepskie, jeśli nie możesz się doczekać, aby zobaczyć historię Ezio z ulepszoną grafiką, ale przynajmniej możesz zabrać gry ze sobą, gdziekolwiek jesteś. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.