“Atak na Tytana” szykuje się do “Call of Duty”

Na Atak na Tytana seria anime kończy się, a Activision jest zdeterminowane, aby wykorzystać odnowione zainteresowanie. Pakiet uruchomiony 20 stycznia przyniesie 10 Atak na Tytana przedmioty do Call of Duty: Vanguard oraz Warzone Pacific. Główną atrakcją jest strój korpusu ankieterów inspirowany kapitanem korpusu ankieterów Levim Ackermanem, ale będziesz mieć również dostęp do trzech schematów broni (w tym ostrza Przebijacza Tytana), a także uroku, naklejki, emblematu, ruchu wykończeniowego i materiału podkreślenia.

Kolejne aktualizacje sezonu to nowa postać (Isabella Rosario Dulnuan Reyes), jej preferowany pistolet maszynowy oraz dodatki do rozgrywki i przedmiotów w Vanguardtryb Zombie. Odpowiednie plastry dla Atak na Tytana treści pojawią się około tygodnia przed czasem o północy czasu wschodniego 12 stycznia dla Vanguard i 13 stycznia za Warzone.

Dodatek jest dziwny, szczególnie jeśli jesteś przyzwyczajony do anime-jest to znacznie bardziej realistyczny styl. Nie będziecie też mieli żadnych wielkich, nagich Tytanów do walki. Mimo to możesz nie mieć nic przeciwko, jeśli chcesz pamiątkę z gry wideo poza (teraz starym) wydaniem Koei Tecmo.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.