“Banjo-Kazooie” już w styczniu w sieci

Ukochana platformówka rare ‘ a collect-a-thon Banjo-Kazooie będzie to najnowszy tytuł dodany do dodatku, subskrypcji online Premium Nintendo. Dodatek-sam dodatek do Switch Online-obsługuje już wiele klasycznych gier z wczesnej ery 3D, takich jak Star Fox 64, Super Mario 64, oraz The Legend of Zelda: Ocarina of Time, a także kilka pamiętnych dodatków z biblioteki Sega Genesis. 

Mapa Drogowa dodatku dokuczała Banjo-Kazooie już we wrześniu, ale firma potwierdziła, że będzie on grywalny na nowoczesnym sprzęcie w styczniu 2022. Chociaż Switch Online można kupić w krokach 1-, 3 – lub 12-miesięcznych, dodatek jest dostępny tylko jako roczna subskrypcja. Sprzedaje za dodatkowe 50 USD na szczycie rocznej ceny Switch Online za 20 USD. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.