Oto najbardziej złośliwe tweety z “Narodowego Dnia pieczenia” Wendy

Wendy odegrała dziś rolę złośliwego gospodarza na Twitterze. Okazją był Narodowy Dzień pieczenia, w którym sieć fast foodów ośmiela konsumentów i inne marki do wolontariatu, aby zostać odciętym od obelg—społecznościowej wersji tradycji komiksu smażącego się nawzajem w słynnych miejscach, takich jak Klub zakonnika lub podczas telewizyjnych pieczeń Comedy Central.

To był czwarty rok Wendy ‘ s złamał bicz od 2018 (pominął 2020); demonstrując po raz kolejny, że niewiele marek nie wchłonie w imię wirusowej rozmowy społecznej. Podczas gdy marki rozmawiające ze sobą na Twitterze nie są już oryginalne—pojawiają się na co dzień bez większego uprzedzenia—tradycja Wendy jest na tyle wyjątkowa, że wciąż przyciąga wzrok. Marka współpracowała z agencjami VMLY&R, Ketchum i Spark Foundry.

Wendy ‘ s restuarants w tym roku zaznaczają okazję z oferty na “gorące i chrupiące” frytki—serwowane bezpłatnie przy każdym zakupie zamówionym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Wendy przez lutego. 27. Marka do lutego 20 zapewni również bezpłatny napój przy zakupie każdej kanapki śniadaniowej, ponieważ sieć chce rozkręcić biznes w nieuchwytnym porannym dniu.

Oto próbka napalonych poparzeń tego popołudnia. Daj nam kij, Wendy.