Czy konsumenci naprawdę chcą NFTs?

Konsumenci nie wydają się być wyłączeni przez pomysł marek wypuszczających NFTs—12% respondentów w USA stwierdziło, że chcieliby, aby więcej marek wypuszczało NFTS, a 25% stwierdziło, że są chętni do zakupu NFT.

I chociaż nie wszyscy konsumenci obecnie domagają się NFTs, jest wystarczająco dużo nabywców, których marki nie chcą przegapić.

Dobra cyfrowe są dla marek sposobem na połączenie się z nową publicznością i generowanie przychodów w tym samym czasie.

“NFTs stanie się o wiele bardziej interesujące w kontekście metaverse–po jego aktualizacji”, powiedział Mike Proulx, wiceprezes i dyrektor ds. badań w Forrester, w notce, odnosząc się do świata wirtualnej rzeczywistości firmy takie jak Meta (dawniej Facebook) i Microsoft liczą na bycie przyszłością komputerów. “Jedyna w swoim rodzaju Sztuka cyfrowa może pomóc udekorować Twój wirtualny dom. Limitowana edycja sneaker drops może spersonalizować Twojego awatara. A bilety NFT dadzą ci wyłączny dostęp do wydarzeń VIP odbywających się w metaverse.”

W raporcie stwierdzono, że amerykańscy mężczyźni są najbardziej skłonni do zakupu NFT, podczas gdy 20% amerykańskich mężczyzn twierdzi, że posiada już co najmniej jeden NFT. Tylko 7% amerykańskich kobiet posiada NFT.