E. l.F. Cosmetics debiutuje na wakacjach

Poprzez trzy minutowy feature TikTok-wydany w lipcu-e. l.f. ma na celu splot tegorocznych top trendów w dłuższą narrację niż w przypadku standardowych jednominutowych (lub krótszych) Filmów na platformie. Sukces kampanii będzie jednak w dużej mierze zależał od tego, czy użytkownicy będą chcieli angażować się w treści dłuższe w aplikacji specjalizującej się w treściach krótkich.

“Opieramy się na tym, co nowe i aktualne na platformie, testujemy, uczymy się i zastanawiamy się, co działa, a co nie” – powiedział O ‘ Keefe.

TikTok nadal odgrywa kluczową rolę w marketingu e.l. f, ponieważ marka poszukuje nowych i modnych sposobów łączenia się z młodymi odbiorcami. W latach 2019 i 2020 Firma e.L.f. zgromadziła miliardy opinii, które pomogły jej w walce z większymi konkurentami, takimi jak L ‘ Oréal i Estée Lauder Cos. Jego przystępność cenowa i korzenie e-commerce również przyczyniły się do sukcesu podczas pandemii.

Zobacz Przegląd roku 2021 Ad Age tutaj.

Gdzie indziej Marka zanurzyła się w innych formach marketingu cyfrowego, takich jak NFTs. W ramach kampanii wakacyjnej w zeszłym roku, stworzyła oryginalny album, który zdobył ponad 37 milionów strumieni na platformach społecznościowych, takich jak Triller, TikTok i YouTube.

“W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że rozrywka, skłanianie się do muzyki i to, co sprawia, że społeczność TikTok jest naprawdę tym, co [użytkownicy] uwielbiają widzieć” – powiedział O ‘ Keefe.

Partnerstwa muzyczne rozszerzyły te wysiłki. We wrześniu 2020 roku e.l. f.zawarła umowę z Alicią Keys na wprowadzenie nowej linii do pielęgnacji skóry w 2021 roku. W sierpniu tego roku wraz z raperem Tierrą walnął o produkt do rzęs zatytułowany “Big Mood” – o którym mowa w tytule nowego filmu TikTok, zamieszczonego w całości poniżej.