Dżdżownica Jim powraca w nowym serialu

Kultowa gra z Lat 90. Dżdżownica Jim wraca do telewizji jako nowy serial, według Odmiana i tweet z Interplay Entertainment. Interplay posiada prawa do Dżdżownica Jim games i niedawno ogłosił, że przywraca franczyzę jako wyłączność Intellivision Amico. 

Projekt będzie kierowany przez nowo utworzony oddział studia telewizyjnego i filmowego Interplay, współpracujący ze studiem animacji Passion Pictures. “W tym uniwersum fabularnym jest tyle potencjału: galaktyka pełna zwierząt walczących o władzę”, powiedział szef projektu Michel K. Parandi Odmiana. “Jim jest dżdżownicą we wszechświecie, w którym Ziemia jest niczym więcej niż mitem. Jego walka o odnalezienie sensu jest surrealistyczna i komiczna, ale też relatywna.”

Pierwszy Dżdżownica Jim gra ukazała się na Sega Genesis i Super Nintendo w 1994 roku, a ostatnia ukazała się w 1999 roku. Nadal nie wiadomo, kiedy pojawi się nowa gra. W 1995 roku powstał serial animowany Warner Bros. oparty na grze, w którym główną postać zagrał nie kto inny, jak Dan Castellaneta, najbardziej znany jako głos Homera Simpsona. 

W kolejnym tweecie Interplay powiedział, że oryginalny twórca gry, prawdopodobnie Doug TenNapel, “nie jest w to w ogóle zaangażowany.”TenNapel został pierwotnie wprowadzony jako kreatywny konsultant nad grą, ale jego udział został zakwestionowany po tym, jak wypowiedział się na temat podcastu w kilku Rasistowskich i homofobicznych komentarzach. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.