EV Ładowanie Marki Wallbox, aby wyemitować swoją pierwszą reklamę Super Bowl

Wallbox, producent ładowarek do pojazdów elektrycznych, wyemituje swoją pierwszą w historii reklamę Super Bowl, debiutując 15-sekundowym miejscem w drugiej kwarcie meczu. Firma oferuje opcje ładowania pojazdów elektrycznych do użytku domowego, półpublicznego i publicznego. 

“Robimy duży zakład w USA” – powiedziała Barbara Calixto, dyrektor marketingu Wallbox. “W nadchodzących latach Stany Zjednoczone będą jednym z największych rynków pojazdów elektrycznych. Idziemy na Super Bowl, bo tam są nasi konsumenci. Każdy potencjalny nabywca samochodu EV jest potencjalnym nabywcą Wallbox, jak również.” 

Reklama pochodzi z Barcelony, firma z siedzibą w Hiszpanii chce rozszerzyć swoją obecność w USA. We wrześniu 2021 roku producent ładowarek do pojazdów elektrycznych ogłosił, że wybuduje zakład produkcyjny w Arlington w Teksasie, którego budowę zaplanowano na Czerwiec 2022 roku. Będzie to czwarta fabryka Wallbox, która ma już dwie w Europie i jedną w Chinach.

Pobierz najnowsze wiadomości Ad Age Super Bowl 2022 tutaj.

Wallbox na miejscu współpracował z agencją David i skupiał się na różnorodności w castingu, chociaż nie powiedział, czy ta różnorodność pojawi się w reklamie Super Bowl. “Spot jest częścią większej, dłuższej kampanii, która ma inne elementy, które pokazują tę różnorodność” – powiedział Calixto. “Spot ma tylko jeden aspekt reprezentowany. Chcemy reprezentować każdą publiczność każdego potencjalnego nabywcy samochodów EV.”