Opłata za Fitbit 5 wynosi $ 50 W Amazon już teraz

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Najbardziej wydajny tracker fitness i Zdrowia Fitbit, Charge 5, jest cieńszy, lżejszy i mniej nieporęczny niż Charge 4, ale to także 30 więcej. Jednak, Amazon jest teraz czyni go bardziej smaczne, oferując swoją pierwszą zniżkę, sprzedając go za $130 W kolorze czarnym / grafitowym za zniżkę 28 procent, lub $50 od normalnej ceny. 

Kup Fitbit Charge 5 W Amazon – $130

Charge 5 zdobył solidny wynik przeglądu Engadget 82, dzięki funkcjom takim jak wbudowany GPS, wbudowane czujniki zdrowia do monitorowania stresu, pełnokolorowy ekran dotykowy, Fitbit Pay i wielodniowa żywotność baterii. Zaokrąglone krawędzie, miękka w dotyku Opaska i 10% cieńsza konstrukcja sprawiły, że był on również wygodniejszy niż wcześniej. Główne wady to brak odtwarzania muzyki z ekranu, ograniczone aplikacje na urządzeniu i brak zgodności z Apple Health lub Google Fit.

Engadget

Jeśli potrzebujesz czegoś prostszego, tańszego i nieco bardziej stylowego, Amazon ma również Fitbit Luxe w sprzedaży. Jest teraz dostępny za $100 zamiast $150 W księżycowym białym/miękkim złocie lub czarnym/grafitowym, co daje oszczędności w wysokości $50 lub 33 procent. 

Kup Fitbit Luxe w Amazon – $100

Fitbit Luxe otrzymał również 82 w naszym przeglądzie Engadget, oferując korzyści, takie jak smukła i wygodna konstrukcja, możliwość śledzenia stanu zdrowia i dobra żywotność baterii. Jest również idealny dla osób z małymi nadgarstkami dzięki delikatnemu rozmiarowi, Wąskiej Szerokości i kształtowi, który jest “inspirowany ludzkim ciałem”, jak opisuje to Fitbit. Wadą jest mały ekran dotykowy, który może być trudny do odczytania i manipulowania. Mimo to, biorąc pod uwagę, że oferuje wiele funkcji dostępnych tylko w swoich smartwatches, oferuje dobrą równowagę między rozmiarem a funkcjonalnością. 

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.