Tracker Fitbit Charge 5 powraca do sprzedaży za rekordowo niskie $130 W Amazon

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Nie martw się, jeśli przegapiłeś Fitbit podczas wyprzedaży w Czarny piątek — istnieje teraz kilka dużych ofert, które pomogą Ci utrzymać formę podczas wakacji. Opłata 5 powrócił do rekordowo niskiej ceny $130 W Amazon, lub $50 poniżej zwykłej naklejki. To może sprawić, że będzie to solidna okazja, jeśli szukasz wysokiej klasy Monitora aktywności fitness o znanej nazwie. Inspire 2 jest również do $60 (Zwykle $100), jeśli jesteś zadowolony z podstawowych rzeczy.

Kup opłatę 5 W Amazon – $130 kup Inspire 2 W Amazon – $60

Opłata 5 kleszczy wiele pól, jeśli jesteś zdecydujesz się pozostać w formie. Rozbudowane funkcje śledzenia kondycji i zdrowia pomagają, szczególnie jeśli otrzymujesz zaawansowane dane z Fitbit Premium. Możesz na przykład zoptymalizować wydajność treningu i zrozumieć jakość snu. Możesz śledzić swój stres oprócz tętna i poziomu tlenu we krwi, a będziesz mieć takie korzyści, jak GPS, Fitbit Pay i wielodniowa żywotność baterii.

Są ograniczenia. Fitbit nie udostępnia danych aktywności Apple Health ani Google Fit i nie można sterować muzyką z ekranu trackera. Jest też kwestia konkurencji: możesz znaleźć wystarczająco bliskie alternatywy od firm takich jak Amazfit, Xiaomi i Amazon, które będą kosztować mniej (przynajmniej z góry), jeśli możesz obejść się bez niektórych fanaberii. Doświadczenie Fitbit w tej dziedzinie ma jednak znaczenie, a cena sprzedaży sprawia, że Charge 5 jest znacznie bardziej kuszący.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.