Były dyrektor generalny Lucky Generals daje mediom szansę na Wavemakera

Katie Lee, nowa dyrektor ds. rozwoju w Wavemaker, pełniła wiele ważnych funkcji w branży reklamowej. Rok temu była dyrektorem generalnym Lucky Generals, a także dyrektorem zarządzającym Y & R, Leo Burnett, Gravity Road, Sunshine, a wcześniej pracowała w BBH i Saatchi & Saatchi, rozpoczynając pracę w Collett Dickenson Pearce około 20 lat temu.

Przez większość 2021 roku była dyrektorem generalnym kobiecej aplikacji o nazwie Clementine, ale teraz wróciła do świata reklamy.

Lee mówi, że praca w Clementine podsyciła jej entuzjazm dla mediów i dodaje: “Wavemaker tak stopniowo myśli o tym, jak przekształcić biznes klientów i buduje zespół o zróżnicowanych umiejętnościach, aby tak się stało. Cieszę się, że mogę dołączyć do firmy z ogromną ambicją, która nie boi się robić rzeczy inaczej i z nieustającym nastawieniem na przyszłość.”

Paul Hutchison, CEO Wavemaker, powiedział: “to, że ktoś o kalibrze Katie zgadza się na powrót do Adland jako część zespołu wykonawczego Wavemaker to prawdziwy zaszczyt. Ma naprawdę nieustraszoną postawę, która doskonale odzwierciedla podejście Wavemaker do rozwoju. To w połączeniu z jej bogatym doświadczeniem w różnych branżach i klientach, a także przy wsparciu naszego utalentowanego nowego zespołu kierowniczego, bez wątpienia zapewni nam i naszym klientom wyjątkowy wzrost w nadchodzących latach.”