Rozdział 2 “Fortnite” zakończy się dużym wydarzeniem w grze 4 grudnia

Wydaje się, że nadchodzą duże zmiany Fortnite wkrótce. Rozdział 2, który rozpoczął się w październiku 2019 roku, zakończy się jednorazowym wydarzeniem w grze o nazwie The End 4 grudnia o godzinie 16: 00 ET.

“Po zakończeniu konwergencji, Cube Queen przygotowuje swoją grę końcową dla wyspy i nic nigdy nie będzie takie samo”, napisał Epic Games w poście na blogu. “Chwyć za broń i walcz z ostatecznym niszczycielem całej rzeczywistości.”

Wydarzenie zamykające Rozdział 1 zostało również nazwane The End i wysadziło oryginalną wyspę w spektakularny sposób. Fortnite był offline na kilka dni przed rozpoczęciem rozdziału 2 z zupełnie nową mapą. Oprócz innych aktualizacji firma Epic wprowadziła nowy interfejs użytkownika i nową mechanikę w rozdziale 2. Biorąc pod uwagę, że wydawca mówi, że gracze będą walczyć z Cube Queen “w ostatniej obronie losu wyspy” i że nic nie będzie pozornie takie same, wydaje się, że bardziej poważne zmiany nadchodzą W battle royale w niedalekiej przyszłości.

Jeśli macie sztabki lub Gwiazdy bitewne, używajcie ich przed końcem sezonu, ponieważ nie przejdą do rozdziału 3. Począwszy od 30 listopada, usługi postaci i handel egzotycznymi przedmiotami będą obniżone w tygodniu kosza okazji. Fortnite automatycznie wymieni niewykorzystane Battle Stars na najwcześniejsze dostępne nagrody. Jeśli macie jeszcze jakieś zadania, które chcecie wykonać, teraz może być na to czas.

Drużyny liczące do 16 graczy będą mogły wspólnie doświadczyć końca. Playlista wydarzenia otworzy się o 15:30, więc prawdopodobnie warto dołączyć wcześniej, aby zabezpieczyć miejsce. Tymczasem, ponieważ Epic kończy sezon dzień wcześniej niż planowano, wszyscy, którzy logują się do Fortnite zanim się zakończy, otrzymasz bonus 225 000 PD. Ci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, odblokują specjalny ekran wczytywania i zapakują go.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.