Rozdział 3 “Fortnite” oficjalnie debiutuje z nową wyspą i odświeżoną rozgrywką

Nie trzeba było długo czekać, aż Epic potwierdzi Fortnite Rozdział 3 Szczegóły. Deweloper oficjalnie opublikował zwiastun, który określa, czego można się spodziewać zarówno w Rozdziale 3, jak i w pierwszym sezonie”.”Nowa wyspa jest gwiazdą, a przewrót z finału rozdziału 2 doprowadził do całkowitej przebudowy krajobrazu, która obejmuje chaotyczną pogodę. Jednak zmiany w rozgrywce są prawdopodobnie ważniejsze-będziesz musiał przemyśleć swoją taktykę.

Mechanika przesuwania i kołysania powinna pomóc ci poruszać się (i dodge) szybciej niż wcześniej. Obozy pomagają drużynie leczyć i przechowywać przedmioty, które utrzymują się między meczami. Możecie również zdobywać PD poza battle royale i trzymać się korony zwycięstwa, jeśli nadal wygrywacie. Firma Epic ma wyraźną nadzieję, że obie strony będą wspierać metawersę nie będącą walką, a gracze z najwyższej półki będą do niej wracać.

I tak, są nowe postacie. Spider-Man jest dobrze dopasowany do nowej mechaniki swingu, ale możesz także grać jako Dwayne “The Rock” Johnson ‘ s Fortnite charakter Fundacji, lub Gears of Warto Marcus i Kait. Pomyśl o nich jak O dzieciach z plakatu do rozdziału 3. Mogą one pomóc ci wciągnąć cię w grę, ale to świeża rozgrywka może utrzymać cię w grze na dłuższą metę.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.