Galaxy S22 Ultra zdjęcie wyciek wydaje się pokazać S-Pen

Samsung może po prostu ożywić S-Pen z Galaxy S22 Ultra po tym wszystkim. Strona Główna Tech uzyskał zdjęcia tego, co twierdzi, że są to pierwsze zdjęcia na żywo (najwyraźniej ukończone) S22 Ultra, a to skutecznie Nowy Galaxy Note. Jest S-Pen, gniazdo do przechowywania rysika i jeszcze mniej zaokrąglony projekt przypominający notatki przeszłości.

W przeciwieństwie do poprzednich renderów 3D, nie ma jednak garbu kamery w kształcie litery P. Samsung podobno potrzebował grubszej konstrukcji, aby pomieścić S-Pen, dzięki czemu soczewki, które są znacznie bardziej równo z ciałem. Być może będziesz musiał zrezygnować z istotnych ulepszeń aparatu. S22 Ultra prawdopodobnie nadal będzie obracać się wokół głównego czujnika 108mp połączonego z ultra-szerokim strzelcem 12MP, teleobiektywem 10MP 3X i teleobiektywem 10MP 10x.

Strona Główna Tech

Osobno, FPTJon Prosser twierdził, że Samsung przyjmie zamówienia przedpremierowe dla rodziny Galaxy S22 8 lutego przed wydaniem 18 lutego. Daty te traktowalibyśmy jako niepewne, bez względu na to, jak wiarygodne są (na tym etapie czas może się łatwo zmienić), ale sugerują, że styczniowy debiut S21 był bardziej jednorazowy niż początkiem trendu.

Jeśli wyciek jest dokładny, pomaga wyjaśnić decyzję Samsunga o pominięciu aktualizacji Galaxy Note w 2021 roku. Firma nie tyle “zabijała” notkę, co przenosiła ją do linii Galaxy S. Firma może zarezerwować swoje letnie premiery telefonów na foldables, takich jak z Fold 3. Chociaż może to być kłopotliwe, jeśli cierpliwie czekałeś na nową nutę, to lepsze niż rezygnacja z wbudowanej funkcjonalności S-Pen lub zdecydowanie się na “wystarczająco dobre” wyposażenie opcjonalne.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.