Funkcja przesyłania strumieniowego gier GeForce Now w rozdzielczości 120 klatek na sekundę jest dostępna w Pixel 6 Pro

Pixel 6 Pro dołączył do listy urządzeń, które mogą przesyłać strumieniowo gry z GeForce Now z prędkością 120 klatek na sekundę i w rozdzielczości 1080p.do tej pory jedynymi smartfonami obsługującymi tę opcję w usłudze gier w chmurze NVIDIA były urządzenia Samsung Galaxy, w tym telefony S21, S20 FE i Note 20. NVIDIA potwierdziła na stronie pomocy technicznej, która została po raz pierwszy zauważona przez Programiści XDA, że właściciele Pixel 6 Pro mogą korzystać z opcji 120fps.

W październiku firma NVIDIA zadebiutowała nową warstwą high-end dla GeForce Now, która jest zasilana procesorami GPU RTX 3080. Musisz zapisać się do tego planu (który kosztuje 100 USD Przez sześć miesięcy), aby przesyłać strumieniowo gry z prędkością 120 klatek na sekundę. Na komputerach PC i Mac rozdzielczość osiąga 1440p, ale dzięki NVIDIA Shield możesz grać w rozdzielczości do 4K.plan premium kosztuje 50 USD Przez sześć miesięcy, więc plan RTX 3080 to spory skok w cenie. Jednak nie będziesz potrzebował oszukanego sprzętu, aby grać w gry z wielu witryn sklepowych z Grami PC w wysokiej jakości.

Aby korzystać z trybu 120 klatek na sekundę w Pixel 6 Pro, Przejdź do sekcji jakość strumienia w sekcji GeForce Now w ustawieniach aplikacji. Musisz również upewnić się, że częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz jest aktywna. NVIDIA mówi, że będziesz potrzebował połączenia co najmniej 25 MB / s dla gier 120fps. Planuje również wprowadzenie opcji do większej liczby urządzeń.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.