Najnowsza bezprzewodowa ładowarka IKEA to przenośny model

IKEA sprzedaje różne Ładowarki bezprzewodowe od 2015 roku, ale nigdy takiego, którego można użyć bez podłączenia do gniazdka ściennego. Wygląda na to, że to się zmieni wraz ze zdjęciami nowej przenośnej ładowarki Qi Nordmärke, która dzięki uprzejmości kilku jastrzębiookich użytkowników Reddita. Mamy również kilka szczegółów na temat urządzenia dzięki German media outlet mobiFlip, który uzyskał je od czytelnika, który kupił je w sklepie w Kolonii.

Ładowarka IKEA Nordmarke Qi

Osoba płaciła 20 €(około $22.64) za zakup przenośnej ładowarki. Chociaż nie jest jeszcze dostępny w internecie, można zobaczyć na zdjęciach, że posiada baterię 6,500 mAh. Może ładować urządzenia kompatybilne z Qi o mocy 5W. w pudełku nie znajdziesz zasilacza ani kabla USB. To do ciebie, aby dostarczyć te, więc nie jest tak przystępne, jak sugerowałaby jego cena. Jednak jedną z fajnych funkcji jest to, że wewnętrzne baterie można wymieniać przez użytkownika. 

Skontaktowaliśmy się z IKEA, aby dowiedzieć się, czy firma planuje nosić przenośną ładowarkę Qi Nordmärke w USA. W międzyczasie, jeśli desperacko chcesz znaleźć sposób na ładowanie urządzeń w podróży, najlepiej jest kupić przenośny bank mocy. Możesz znaleźć te, które kosztują mniej niż $20. Co więcej, będą one wyposażone w większą baterię niż Nordmärke i będą szybciej ładować urządzenia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.