Jack In The Box recenzuje swoje konto creative

Jack In The Box prowadzi i franczyzuje 2218 restauracji, głównie w zachodniej i południowej części USA, w tym jedną Na Guam, zgodnie z raportami finansowymi.

Przegląd pochodzi z San Diego, California sieci same-store sprzedaży wzrosła o 10,3% w roku fiskalnym 2021 zakończył się w październiku. 

Jack in The Box przygotowuje się do walki z trwającymi zmaganiami w branży restauracyjnej. W ubiegłym miesiącu Inflacja cen menu osiągnęła 40-letni poziom, ponieważ cena dań szybkiej obsługi skoczyła o 8 proc. – podaje magazyn QSR. Aby przeciwdziałać niedoborom siły roboczej, Jack In The Box niedawno ujawnił plany testowania robotów na swoich stacjach frytek i wdrożenia zautomatyzowanych maszyn do napojów i samoczyszczących się koktajli mlecznych, aby zmniejszyć niektóre wymagania dotyczące siły roboczej.

David & Goliath, od ośmiu lat obecny w składzie sieci, został uznany za agencję rekordu w 2015 roku po stworzeniu Regionalnego spotu Super Bowl, który skutecznie przeniósł biznes z Secret Weapon Marketing, agencji, która stworzyła kultową postać Jack Box sieci restauracji. W czerwcu firma David & Goliath uruchomiła nową kampanię z udziałem artysty Jasona Derulo, która ma promować grę Jack in The Box ‘ s Roost Fries.

Sklep został również niedawno zatrudniony jako agencja kreatywna record dla innej marki spożywczej, Jollibee. We wrześniu Agencja rozpoczęła kampanię chicken chain, w której wystąpił fikcyjny prawnik Chris P. Poultry.

Autor: Jon Springer