“Eternals” Marvela trafi do Disney+ 12 stycznia

Nie będziesz musiał czekać zbyt długo, aby złapać Marvel Studios” Eternals na Disney+. Film będzie dostępny do transmisji 12 stycznia. To nieco ponad dwa miesiące po tym, jak do kin trafił najnowszy film Marvel Cinematic Universe, który otrzymał ciepłe recenzje.

We wrześniu Disney ogłosił, że jego pozostała lista teatralnych wydań dostanie co najmniej 45-dniowy cykl w kinach, zanim będą dostępne do streamowania-save for Encanto, który trafi do Disney+ 24 grudnia, zaledwie 30 dni po wylądowaniu w kinach. Eternals był jednym z tych filmów, ale Disney najwyraźniej postanowił utrzymać film wyłącznie w kinach poza tym minimalnym terminie 45 dni.

Zaczynając od Mulan we wrześniu ubiegłego roku Disney eksperymentował z umożliwieniem abonentom Disney+ strumieniowego przesyłania filmów teatralnych w domu tego samego dnia, w którym zadebiutowali w kinach za dodatkową opłatą. Jednak Scarlet Johansson pozwała firmę, twierdząc, że strategia przesyłania strumieniowego kosztowała ją do 50 milionów dolarów utraconych zysków z Czarna Wdowa. Disney załatwił Garnitur.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.