M & s powołuje Happy Finish dla hi-tech push na homewares

Marks & Spencer wydaje się, że wszystko zmienia-odzież zaczyna się sprzedawać, a jedzenie nadal rośnie. Teraz sprzedawca chce zwiększyć swój dział M&s Home i wyznaczył agencję produkcyjną creative tech Happy Finish, aby pomóc w tym.

Happy Finish stworzy treści lifestylowe CGI i wykorzysta rozszerzoną rzeczywistość, aby pokazać funkcje produktu i uczynić podróż klienta bardziej ekscytującą.

Stuart Stiles, szef działu treści cyfrowych w M&S.com ” poprawa obsługi klienta online jest kluczową częścią przekształcania M & S. praca z Happy Finish pozwala nam być w czołówce w przyjmowaniu kreatywnych technologii, które łączą fizyczne z cyfrowymi. Cieszymy się, że możemy przesuwać granice wciągających doświadczeń.”

Klienci Happy Finish to Netflix, Nike, Bentley i Dyson. Agencja współpracowała również z sieciami handlowymi, takimi jak Sports Direct i H&M, a także z Tate Modern. Z siedzibą w Londynie, posiada również biura w Portland, Amsterdamie, Mediolanie i Weronie.

M & s ogłosił niedawno zysk przed opodatkowaniem w wysokości 187 milionów funtów za sześć miesięcy do października, w porównaniu ze stratą prawie 88 milionów funtów w tym samym okresie ubiegłego roku i w górę z przed pandemią 159 milionów funtów. Sprzedaż żywności ponownie wzrosła o 10%, ale odzież nadrabia zaległości – duża sprzedaż dżinsów, spodni Do Biegania i odzieży roboczej dała sprzedawcy wystarczającą pewność, aby przewidzieć 500 milionów funtów zysków w ciągu roku.