Netflix odnawia “Arcane” na drugi sezon

Nie trwało długo, zanim Netflix rozjaśnił więcej Arcane. Termin raporty Netflix odnowił League of Legends– serial oparty na drugim sezonie, obecnie w produkcji. Główne gwiazdy to Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi) i Katie Leung (Caitlyn).

Za decyzją nie kryje się żadna tajemnica: serial jest sukcesem. Współtwórcy Christian Linke i Alex Yee stwierdzili, że byli” poza zadowoleni ” z reakcji. Numery również je potwierdzają-pierwszy sezon Arcane ponad 34,2 miliona godzin oglądania w pierwszym tygodniu na nowej liście Top 10 serwisu Netflix, co czyni go drugim najpopularniejszym serialem telewizyjnym w dowolnym języku Narcos: Meksyk (prawie 50,3 mln).

Popularność nie jest szokiem. Zarówno Netflix, jak i Liga twórca Riot Games mocno promował serial, do tego stopnia, że LoL w zestawie wiele zwrotnic. Wiedziałeś Arcane był dostępny, jeśli były nawet niejasno zainteresowany w grze, która go zainspirowała. I tak, to pomaga, że Arcane tak się składa, że jest dobrze przyjęty przez wiele kont.

Odnowienie niekoniecznie oznacza nową falę inspirowanych grami seriali Netflix. Sugeruje to jednak, że stosunkowo wysokobudżetowe produkcje gier mają zdrową przyszłość w pionierze streamingu. Nie zdziw się, jeśli Netflix ma więcej szans na takie projekty.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.