Nowa GUS Sophie Lewis ma na celu “rozwiązywanie dużych problemów z kreatywnością” w M & C Saatchi

Sophie Lewis, która w ostatnim czasie kierowała wieloma głośnymi kampaniami reklamowymi w Wielkiej Brytanii, dołączyła do M & C Saatchi jako dyrektor ds. strategii. Dołączyła do M&C z dentsuMB i będzie współpracować z CEO Camillą Kemp i CCO Benem Golikiem.

Lewis (powyżej) był zaangażowany w “Here come the girls” dla Boots w Mother, Sainsbury “Live well for less” w AMV BBDO i Viagra ” Don ‘t let life get in the way of your love story” w VMLY & R.

Dyrektor generalny Kemp mówi: “Sophie jest niezwykle oryginalną strategią, która ma obsesję na punkcie wpływu kreatywności i strategii kreatywnej na marki i firmy.

“Dołącza do naszego zespołu kierowniczego w krytycznym momencie, gdy czynniki decydujące o wyborze marki szybko ewoluują-od zobowiązań marki w zakresie ESG po wpływ ich komunikacji na zdrowie psychiczne. Ze względu na bogate doświadczenie klientów komercyjnych, jest doskonale przygotowana, aby pomóc nam wykorzystać naszą wiedzę na temat zmiany zachowań, aby pomóc markom wszelkiego rodzaju rozwijać pracę z pozytywnym wpływem na społeczeństwo.”

Lewis mówi: “Chcę być częścią grupy ludzi, którzy uznają i rozumieją, że musimy poważnie traktować naszą odpowiedzialność jako komunikatorów. Jako społeczeństwo mamy do czynienia z dużymi pytaniami i ostatecznie stawiamy im czoła z kreatywnością. Ben i Camilla i cały zespół M & C Saatchi są na to gotowi i nie mogę się doczekać, aby do nich dołączyć.

“Nie chodzi o komercjalność czy cel, chodzi o wprowadzanie zmian, aby osiągnąć oba te cele.”