Dogłębna edycja obrazu Pixelmator Photo przychodzi do iPhone

Pixelmator Photo jest dostępny dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy chcą pracować ze zdjęciami na swoich iPadach, a teraz jest to opcja w ich kieszeniach. Pixelmator wydał wersję Photo dla iPhone ‘ a, która przenosi zaawansowany edytor obrazów na mniejsze ekrany. Podobnie jak aplikacja na tablet i Pixelmator Pro, możesz wykonywać szeroką gamę nieniszczących edycji zdjęć z telefonu (w tym ProRAW z niektórych iphone ‘ ów) lub z ponad 600 formatów RAW z dedykowanych aparatów fotograficznych.

Najprawdopodobniej będziesz używać niektórych z ponad 30 korekt kolorów, w tym podstaw, takich jak ekspozycja i balans bieli, do systemu balansu kolorów opartego na kółkach, jaki można znaleźć w przypadku klasyfikacji wideo. Jednak Pixelmator Photo korzysta również z kilku przydatnych (jeśli coraz bardziej znanych) funkcji edycji AI, w tym usuwania obiektów i skalowania dla ujęć o niskiej rozdzielczości. Można również oczekiwać dość ścisłej integracji ze zdjęciami Apple i iCloud, takich jak zapisywanie zmian w bibliotece (lub otwieranie obrazów z).

Pixelmator Photo zwykle sprzedaje się za $ 8, ale jest dostępny za $4, aby zachęcić kupujących iPhone ‘ a. Aplikacja jest bezpłatną aktualizacją dla osób już korzystających z wersji na iPada. To prawdopodobnie nie oderwie Cię od Adobe Lightroom i innych profesjonalnych aplikacji do edycji zdjęć, ale klasyczna strategia Pixelmatora może nadal obowiązywać tutaj. Oferuje niedrogą, płatną alternatywę dla członkostwa Premium Lightroom i innych subskrypcji, których często potrzebujesz do tego poziomu edycji.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.