Retro online gaming service Piepacker adds five Atari classics to catalog

Piepacker dodał pięć tytułów Atari do katalogu gier retro. Od tego tygodnia możesz grać w wersje PlayStation Pong, Asteroida, Breakout, Stonoga oraz Missile Command online z przyjaciółmi. Jak w przypadku każdej innej gry dostępnej za pośrednictwem katalogu platformy, wszystko, czego potrzebujesz, aby grać, to Chrome. Możesz użyć dowolnego kontrolera, który masz do dyspozycji. Klawiatura też działa. Jeśli zdecydujesz się grać ze znajomymi, istnieje wbudowany czat wideo z obsługą masek rzeczywistości rozszerzonej. Można również rozmawiać przez tekst, jeśli ktoś jest nieśmiały aparat.

Każda gra, którą widzisz na Piepacker jest w pełni licencjonowana. Jego Biblioteka liczy obecnie ponad 60 tytułów. Nie ma zbyt wielu znanych nazwisk, ale nadal znajdziesz klejnoty, takie jak Windjammers oraz Dżdżownica Jim. Warto zwrócić uwagę na to, że platforma jest nadal w otwartej fazie beta, więc spodziewaj się pewnej ilości Jankesów.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.