Roku robi dziwny film al mockumentary z Danielem Radcliffem

Zajęło to ponad dekadę, ale Weird Al w końcu dostanie dokument, na który zawsze zasłużył. Przypominamy, że w 2010 roku Funny Or Die wydał zwiastun dla Weird: The Al Yankovic Story. Klip obiecywał bezkompromisowe spojrzenie na życie Yankovica z występami takich aktorów jak Aaron Paul, Olvia Wilde i Gary Cole. Nie dostaniemy tego filmu (niestety), ale rok może dać nam kolejną najlepszą rzecz.

Firma ogłosiła dziś, że wspiera produkcję na WEIRD: The Weird Al Jankovic Story. Zamiast Aarona Paula jako Yankovica dostajemy gwiazdę Harry ‘ego Pottera Daniela Radcliffe’ a. Eric Appel, najbardziej znany ze swojej pracy na Dolina Krzemowa oraz Brooklyn 9-9, współtworzył scenariusz filmu wraz z Yankovicem i reżyseruje projekt. Jeśli nazwisko appela brzmi znajomo, to dlatego, że wyreżyserował trailer z 2010 roku dla Weird: The Al Yankovic Story.

“Jestem absolutnie podekscytowany, że Daniel Radcliffe będzie mnie w filmie”, powiedział Yankovic w oświadczeniu. “Nie mam wątpliwości, że to jest rola, do której przyszłe pokolenia będą go pamiętać.” WEIRD: The Weird Al Yankovic Story nie ma jeszcze daty premiery, ale produkcja filmu ma się rozpocząć w przyszłym miesiącu. Gdy będzie gotowy, będzie można go oglądać za darmo na kanale Roku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.