Zobacz świąteczną reklamę McDonalda Mariah Carey

Oprócz podkreślenia podstawowej oferty menu, Healan powiedział, że cele słynnej platformy zamówień to zwiększenie ruchu do restauracji, lepsze połączenie z młodymi konsumentami i ustanowienie McDonald ‘ s JAKO CZĘŚCI szerszej rozmowy kulturalnej. Reklamy miały drugie życie na platformach społecznościowych, takich jak TikTok, gdzie fani zaczerpnęli wskazówki z kampanii, aby stworzyć własne treści i własne interpretacje polecanych posiłków.

Oprócz produktów dostępnych w promocji Mariah Meal, McDonald ‘ s udostępnia towary—koszulkę i stylową czapkę-dla pierwszych 10 000 klientów, którzy skorzystają z oferty Menu Mariah w swojej aplikacji mobilnej w grudniu. 12.12.2010 15.

A & w idzie “anty-Celeb” w kampanii rekrutacyjnej

Podczas gdy konkurenci fast foodów są zajęci dostosowywaniem się do celebrytów, a & w Restaurants obiera inną trasę. Jej nowa kampania delikatnie rzuca okiem na swoich gwiazdorskich rywali, pozycjonując swoich pracowników jako swoje gwiazdy. Kampania “Anti Celeb” ma podwójny obowiązek jako narzędzie rekrutacji i przechowywania, ponieważ sieć restauracji należąca do 900 sklepów, franczyzobiorców, zajmuje się historycznym niedoborem siły roboczej.

W rzeczywistości, urzędnicy twierdzą, że to właśnie troska o siłę roboczą—a niekoniecznie o to, co promowali konkurenci—zainspirowała nowe podejście, które odchodzi od tradycyjnego skupienia się A&w na żywności w swoich reklamach.