Debiuty sequela “Sex and The City” i nagrody Epica: tydzień przed nami

Grudzień 7

Konferencja Międzynarodowej Rady centrów handlowych “Here, We Go 2021” kończy się dzisiaj. Trzydniowe wydarzenie w Las Vegas, podczas którego odbywają się panele nieruchomości handlowych i networking, koncentruje się na zachowaniach konsumentów po covid-19, przyszłości miejsca pracy i innowacyjnym handlu. 

W ramach powtarzającej się serii “Live in Front of a Studio Audience”, ABC emituje na żywo Klasyczne odcinki “The Facts of Life” (z Jennifer Aniston w roli Blair) i “Diff’ Rent Strokes” (z Kevinem Hartem w roli Arnolda, Damonem Wayansem w roli Willisa i Johnem Lithgow w roli Pana Drummonda) od 20: 00 ET.

Audycja “2021 People’ s Choice Awards ” w telewizji NBC i E! O 21: 00 ET; Kenan Thompson będzie gospodarzem.

Grudzień 8

Weber informuje o zarobkach za czwarty kwartał. Producent grilla, który wszedł na giełdę na początku tego roku, odnotował wzrost sprzedaży, ponieważ konsumenci poprawiają swoje domowe grillowanie. Weber zwiększył również wydatki na reklamę, inwestując 69 milionów dolarów, co stanowi wzrost o 28% w porównaniu z poprzednim okresem, co stanowi 4,5% sprzedaży netto, w roku obrotowym zakończonym we wrześniu 2020 roku.

Grudzień 9

Merkle, agencja marketingowa należąca do Dentsu, organizuje webinar o nazwie The Power of Storytelling, aby zwiększyć kreatywność. Sesja skupi się na połączeniu storytellingu z performance marketingiem oraz na tym, jak ulepszyć kampanie i włączyć lepsze wrażenia dla klientów.

Wyróżnienia kreatywne nagrody Epica są ogłaszane na żywo z Paryża w wirtualnej ceremonii o 19: 00 czasu środkowoeuropejskiego / 14: 00 ET, transmitowanej na Facebooku, YouTube i LinkedIn. Wydarzenie będzie zawierać ogłoszenia zwycięzców złotego i Grand Prix oraz debaty o Grand Prix między członkami jury; brązowi i srebrni zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia na stronie internetowej.

The Food Institute: What ‘ s Ahead in 2022 webinar at 14: 00 ET features speakers from IRI and Datassential discussion the future of the food and beverage industry. Oczekuje się, że paneliści będą mówić o takich tematach, jak inflacja, zakłócenia w łańcuchu dostaw i trendy w dostawach. 

Pierwsze dwa odcinki ” i tak po prostu …Sequel “Sex and the City” już dziś na HBO Max.

Grudzień 10

Dzień Praw Człowieka obchodzi 73. rocznicę Dnia, w którym Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła prawa wszystkich ludzi do równości w swoim dokumencie Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Na początku tego miesiąca Fundusz Narodów Zjednoczonych Population Fund zadebiutował “bodyright”, kampanią skierowaną do nadużyć internetowych, chroniąc internetowe obrazy ludzi.

Grudzień 11-12

The “Greatest Holiday Commercials Countdown 2021” Special airs Sunday at 9 p. m.ET on the CW.