Spotify prezentuje nowe centrum dla ścieżek dźwiękowych, list odtwarzania i podcastów Netflix

Po zrobieniu tego samego dla Disneya, Spotify uruchomił centrum Netflix, łącząc wszystkie ścieżki dźwiękowe, listy odtwarzania i podcasty w jednym miejscu. Podczas gdy wiele ścieżek dźwiękowych Netflixa było już na Spotify, nowa funkcja umieszcza wszystkie treści związane z usługą w jednym miejscu. 

Zawiera playlisty i ścieżki dźwiękowe z seriali i filmów, takich jak La Casa De Papel, Narcos: Meksyk, Banki Zewnętrzne, Gra Squid, Tik, Tik… Bum! oraz Cowboy Bebop. Zawiera również podcasty wokół treści Netflix, takich jak Posłuchaj., Netflix To Codzienny Żart, Polecam 10/10 oraz Korona: Oficjalny Podcast

Spotify wypuściło również specjalny materiał na hub, w tym ulepszony album do westernu Im Mocniej Upadną oraz odświeżoną zawartość dla La Casa De Papel. Ta ostatnia oferuje również mobilne dopasowanie postaci, łącząc postacie z La Banda i ścieżki dźwiękowe. 

Pod względem funkcji, Netflix hub wykracza poza to, co Spotify oferowane dla Disneya, choć zawartość tego ostatniego jest bardziej kultowa dzięki ścieżkom dźwiękowym z takich obiektów, jak Gwiezdne Wojny i Toy Story 4. W przypadku odwrotnej synergii Netflix wkrótce wyda dramat Spotify skupiający się na współzałożycielach Danielu Ek i Martinie Lorentzonie, oparty na książce non-fiction Spotify Untold

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.