“Stranger Things” sezon 4 teaser podpowiada kłopoty w Kalifornii (aktualizacja: informacje o wydaniu)

Netflix jest wreszcie Drybling bardziej namacalne szczegóły Stranger Things fabuła 4 sezonu. Serwis streamingowy opublikował nowy teaser pokazujący, jak wygląda życie jedenastki I Will teraz, gdy przenieśli się z Indiany do Kalifornii. Jak można się domyślić, życie nie jest tak brzoskwiniowe pomimo całego słońca-to, co zapowiada się na wspaniałą przerwę wiosenną, zawsze prowadzi do tajemnic i mnóstwa starć z podejrzanymi siłami rządowymi, w tym okazjonalnej eksplozji.

Do tej pory dostępne były tylko fragmenty historii. Netflix poruszył temat pozornie nawiedzonego domu Creela, prawdopodobnie gigantycznego potwora, pobytu Hoppera w Rosji i powrotu doktora Brennera. Jedenastka będzie musiała zmierzyć się ze swoim przeszłym życiem w nowym sezonie. Nadal nie ma pełnej przyczepy.

Netflix zobowiązał się tylko do debiutu Stranger Things sezon 2022: 4. To jest oczekiwane, biorąc pod uwagę długi proces rozwoju i wyzwania związane z filmowaniem podczas pandemii. Mimo to łatwo sobie wyobrazić, że fani są sfrustrowani, czekając na solidną datę premiery.

Aktualizacja 11 / 6 2: 50pm ET: Netflix od tego czasu ujawnił, że Stranger Things 4 zadebiutuje latem 2022 roku. Będziesz musiał poczekać kilka miesięcy, aby uzyskać naprawę, niestety.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.