Super Bowl Alert—marki żywności wracają do domu, awokado można kupić i wrócić z podróży

Kupowane awokado

Awokado z Meksyku, które powróci do Super Bowl po zeszłorocznej przerwie, chce, aby owoce były bardziej dostępne w czołówce. Obejmuje to wirtualną aktywację “domu dobroci” prowadzoną przez byłego rozgrywającego w Nowym Orleanie Drew Breesa. House of Goodness zawiera wirtualne przestrzenie konsumenci mogą poruszać się i robić selfie z Brees, oglądać reklamę Super Bowl marki, odkrywać nowe przepisy na guacamole i oczywiście kupować awokado. 

“Zmierzamy do tej wielkiej gry z bardziej nowoczesnym spojrzeniem na marketing, który ma na celu połączenie naszych działań związanych z brandingiem i wydajnością w nowatorskie podejście, które zdefiniowaliśmy jako “brandformance” – przenosząc nasze innowacje na wyższy poziom w obu terytoriach: branding i sprzedaż napędzana marketingiem”, powiedziała Ivonne Kinser, wiceprezes ds. marketingu i innowacji dla marki AFM.

Avocado z Meksyku zawarło również umowę z firmą MikMak, aby każda reklama cyfrowa i społecznościowa mogła być kupowana, dając konsumentom możliwość zakupu produktu wszędzie tam, gdzie wchodzą w interakcję z kampanią Big Game marki. Jest to część większej Gry danych, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak konsumenci robią zakupy.