T-Mobile zrobił magenta Lite-Brite z pomocą Hasbro

T-Mobile i Hasbro wydały limitowaną edycję Lite-Brite, która zawiera 200 magenta kołki i niestandardowe szablony związane z nośnikiem, w tym logo 5G. Być może nigdy wcześniej nie czytałeś słów T-Mobile i Lite Brite w tym samym zdaniu, a nawet T-Mobile wie, że partnerstwo jest nieco dziwne. W swoim ogłoszeniu przewoźnik powiedział: “możesz myśleć… 5G… zabawka z 1967 roku… co do licha? I nie pomyliłbyś się.” 

Jeśli chodzi o to, dlaczego chcesz T-Mobile Lite-Brite, cóż, niektóre zestawy są dostarczane z pakietami nagród, a nie do końca utknąłeś z tylko magentowymi kołkami i szablonami przewoźnika. Zestaw ma 412 kołków we wszystkich-212 są wielobarwne – i można pobrać i przesłać szablony na oficjalnej stronie produktu. 

Cztery z zestawów kryją bilet Magenta, który daje zwycięzcom dwa nowe smartfony 5G z bezpłatną usługą T-Mobile Magenta Plus. Pakiet nagród obejmuje również telewizor z płaskim ekranem HD z bezpłatnym dostępem do domowego Internetu operatora. Ponadto zwycięzcy otrzymują opłaconą za wszystkie koszty wycieczkę dla dwóch osób na wybrane wydarzenie do jednego z trzech miejsc firmy: T-Mobile Arena w Las Vegas, T-Mobile Center w Kansas City i T-Mobile Park w Seattle.

Jeśli chcesz dostać Lite-Brite T-Mobile edition za magenta pegs LUB szansę na wygranie tych nagród, możesz dostać jedną ze strony internetowej przewoźnika za $20. Będzie ona wysyłana ZA DARMO do cybernetycznego poniedziałku i będzie dostępna tylko przez ograniczony czas.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.