Rano po: Fitness smartwear, który prawie wygląda jak normalny sprzęt gimnastyczny

Wzloty i upadki smartwear trwają co najmniej dziesięć lat-dłużej niż pisałem dla Engadget. Przy całym postępie, innowacyjności i zaangażowaniu wielkich graczy (Levi ‘ s, Adidas, Ralph Lauren, Google i inni) rzadko widuje się profesjonalnego sportowca — nie mówiąc już o normalnym biegaczu lub gym-goer — w połączonych ubraniach. 

Zamiast tego wszyscy przyjęliśmy smartwatche i monitory fitness, od tanich i wesołych liczników kroków po Zegarki do biegania na poziomie wydajności i serię Apple Watch. Czy to się kiedyś zmieni?

Engadget

Testowałem nową generację inteligentnych ubrań z Prevayl, brytyjskiej firmy, która chce wejść w środek między luksusowymi markami gymwear, takimi jak Jacques, Lululemon, Castore i resztą, a firmami technologicznymi, które próbowały wstawić swoje Czujniki i technologię w mniej…stylowe ubrania. Mały czujnik prevayla, który wsuwa się do prawie niewidocznej torebki w koszulce, zbiorniku i crop-topach, ma EKG “kliniczne”, monitoruje częstotliwość oddychania, ruch, temperaturę ciała. Jest nawet czujnik bioimpedancji. 

Możesz sprawdzić moje wczesne wrażenia tutaj. Nadal jestem zaintrygowany przyszłością smartwear, ale ceny (i zapotrzebowanie na wiele przedmiotów) pozostają dużym wyzwaniem. Nie muszę myć opaski fitness po każdej sesji treningowej. Nie można tego powiedzieć o smartwear.

– Mat Smith 

 

Jeśli uwielbiałeś najstarsze gry Zelda, ta mała konsola jest warta $ 50.

Engadget

Z okazji 35. rocznicy Super Mario Bros. w zeszłym roku Nintendo wydało specjalną edycję Game & Watch. Nintendo wyciąga ten sam trick w tym roku z 35th-anniversary Legend of Zelda tematyce Game & Watch, który właśnie wszedł do sprzedaży. I podobnie jak Ubiegłoroczny model, zawiera kolorowy ekran i pełne gry, ale wybór jest bardziej hojny. Zawiera oryginał The Legend of Zelda i Zelda II: The Adventure of Link, oba pierwotnie wydane na NES. Zawiera również Legend of Zelda: Link ‘ s Awakening, która ukazała się na Game Boyu w 1993 roku. To dla zagorzałych fanów Zeldy, tak. 

Czytaj dalej.

Pobił także rekordy wysokości i średniej prędkości-twierdzi firma.

John M Dibbs / Rolls Royce

Zaledwie dwa miesiące po swoim dziewiczym locie, duch innowacji Rolls-Royce osiągnął maksymalną prędkość 387,4 mil / h, bijąc wstępnie rekord prędkości dla samolotów elektrycznych, Gizmodo zgłosiła. Uzyskał także maksymalną prędkość 345,4 km / h na trzy kilometrowej trasie i najniższy czas do wysokości 3000 metrów, osiągając to w zaledwie 202 sekundy. Rekordy nie zostały jeszcze certyfikowane, ale jeśli prędkość 345,5 km / h utrzyma się, pobije obecny rekord 213 km / h.

Czytaj dalej.

Scenariusz został napisany dla pilota.

Blade Runner reżyser Ridley Scott potwierdził, że serial oparty na klasyce sci-fi jest w trakcie realizacji. Filmowiec wspomniał również w wywiadzie dla BBC Radio 4 ‘ s Dzisiaj że trwają prace nad Alien seria. Scott nie podał żadnych informacji o tym, kto jest zamieszany w Blade Runner seria-czyli jak to się wiąże z jego filmem lub sequelem.

Czytaj dalej.

Ale zamówienia są tylko do odbioru.

Uber Eats wchodzi na rynek konopi. Od dziś użytkownicy w Ontario mogą składać zamówienia w sklepie Tokyo Smoke za pośrednictwem aplikacji. Nie oczekuj, że kierowca Ubera zasnieje Dołączts, chociaż-to pickup-tylko na razie.

Użytkownicy muszą potwierdzić, że są pełnoletni, zanim będą mogli dokonać zakupu, a zamówienia będą gotowe do odbioru w ciągu godziny. W sklepie kupujący będą musieli okazać dowód tożsamości pracownikom Tokyo Smoke, aby udowodnić, że mają co najmniej 19 lat.

Czytaj dalej. 

 

 

Największe wiadomości i oferty, które mogłeś przegapić

Spersonalizowane ostrzeżenia mogą zmniejszyć mowę nienawiści na Twitterze, twierdzą naukowcy

Kieszonkowy palmtop analogowy rusza z wysyłką 13 grudnia

Czarny piątek 2021: najlepsze oferty na Apple AirPods, które możesz uzyskać

Czarny piątek 2021: doskonały projektor kina domowego 4100 4K Pro firmy Epson wynosi teraz 500 USD

Czarny piątek 2021: Czarne oferty GameStop obejmują zawsze niskie ceny w niektórych grach Switch

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.