Dzień później: plany prezydenta Bidena dotyczące zmodernizowanej, czystszej sieci energetycznej w USA

W środę Biały Dom powiedział, że planuje przeznaczyć miliardy dolarów na więcej projektów wiatrowych, słonecznych i geotermalnych w USA. Obejmie to m.in. dzierżawę sześciu powierzchni komercyjnych u wybrzeży Nowego Jorku i New Jersey, aby przekształcić ten obszar w farmy wiatrowe. Ponad 488 000 akrów dna morskiego zostanie wykorzystane do budowy szacowanej 5,6 i 7 gigawatów czystej energii. Wykorzystując 65 miliardów dolarów Kongresu przeznaczonych na modernizację sieci elektroenergetycznej, inicjatywa przeznacza również 2,5 miliarda dolarów na sfinansowanie instalacji nowych linii przesyłowych.

Administracja Biden może nadal walczyć o dekarbonizację sieci energetycznej kraju do 2035 roku. Nie tylko istnieją polityczne korki, ale rządowe Biuro odpowiedzialności (GAO) powiedziało, że agencje federalne wydały 684 miliardy dolarów na projekty wychwytywania i składowania dwutlenku węgla w elektrowniach węglowych — z których większość zawiodła.

– Mat Smith

Firma mówi, że ” zapewnia, że twórcy zawsze wyglądają jak najlepiej.’

Logitech

Wszyscy chcemy dobrze wyglądać. Niezależnie od tego, czy jest to stream, Czy Zoom, przyzwoite oświetlenie ma kluczowe znaczenie. Firma Logitech wprowadziła na rynek nowe urządzenie oświetleniowe dla streamerów o nazwie Litra Glow i mówi, że produkt jest w stanie zapewnić “naturalny, promienny wygląd we wszystkich odcieniach skóry.”

Litra Glow zapewnia bezrefleksyjne światło, które ma być delikatne dla oczu i bezpieczne dla całodziennego streamingu. Technologia Logitech TrueSoft obiecuje cinematic dokładność kolorów i umożliwia miękkie, pochlebne światło, które najwyraźniej może sprawić, że serpentyny będą wyglądać mniej, dobrze, zmęczone.

Czytaj dalej.

Dodaje wyszukiwanie głosowe za pomocą Asystenta Google.

Firma NVIDIA rozpoczęła wdrażanie aktualizacji oprogramowania 9.0 dla urządzeń Shield TV, aby uaktualnić swój system operacyjny do Androida 11. Firma twierdzi, że Experience 9.0 wprowadzi nowy system operacyjny do wszystkich telewizorów Shield, w tym Oryginalnych Modeli z 2015 roku. Aktualizacja dodaje dostęp do nowej klawiatury Google z obsługą wyszukiwania głosowego.

Czytaj dalej.

Gwiazdy promowane EthereumMax zanim jego wartość spadła o 98 procent.

Johnny Nunez via Getty Images

Pozew zbiorowy nazwał Kim Kardashian, Floyd Mayweather i gwiazda koszykówki Paul Pierce jako pozwanych za promowanie kryptowaluta o nazwie EthereumMax. Według Finbold, powodowie pozwali gwiazdy i wciąż niezidentyfikowane podmioty stojące za tokenami za spowodowanie wzrostu wartości podróbki Ethereum, aby ” mogli sprzedać swoją część platformy dla zysku.”

Czytaj dalej.

To nie są podróbki, tylko brak im jakiegoś Chipa.

Firma Canon musiała wysyłać kasety z tonerem bez chipów zabezpieczających przed kopiowaniem z powodu bieżących niedoborów. To z kolei doprowadziło do tego, że niektóre drukarki wielofunkcyjne ImageRunner nieprawidłowo oznaczały oficjalne kartridże jako podróbki-Firma Canon powiedziała nawet właścicielom drukarek, jak ominąć ostrzeżenia i poradzić sobie z wykrywaniem uszkodzonego poziomu tonera.

Czytaj dalej.

Obawia się, że pozwy sądowe mogą stłumić ekosystem Bitcoin.

Procesy sądowe są coraz częstszym zjawiskiem w ekosystemie Bitcoin, a Były szef Twittera Jack Dorsey uważa, że może pomóc im odeprzeć. Coindesk raporty Dorsey, Chaincode Alex Morcos i academic Martin White zaproponowały fundusz obrony prawnej non-profit dla deweloperów Bitcoin, aby chronić je przed procesami sądowymi i podobne ” presja prawna .”

Czytaj dalej.

<h3>zdjęcie na rok 2022 też wygląda różowo.

Renesans ery pandemii PC trwa. Canalys szacuje, że dostawy PC wzrosły o 15 procent rok do roku do 341 milionów pomimo niedoborów dostaw. Mówiąc najprościej, wielu klientów w 2021 roku dodawało nowe komputery zamiast zastępować istniejące.

Czytaj dalej. 

 

Największe wiadomości, które mogłeś przegapić

Pojazd Nuro trzeciej generacji bez kierowcy wyposażony jest w zewnętrzną poduszkę powietrzną

Samsung Galaxy S21 FE pre-zamówienia w Amazon pochodzą z $ 100 gift card

Magic Leap zapewnia startupom opieki zdrowotnej dostęp do nowego zestawu słuchawkowego AR przed wydaniem w połowie 2022 roku

Nominacje do nagród Netflix i Apple w kategorii “Squid Game” i “Ted Lasso”

Apple wydaje iOS 15.2.1, aby naprawić poważną lukę HomeKit DDoS

Keychron Q2 to kompaktowe podejście do popularnej, konfigurowalnej klawiatury

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.